Експериментальна

71424668a9bb2e43726f11493505

З 2014 року школа є експериментальним майданчиком інституту Бориса Грінченка по впровадженню курсу “Християнська етика в українській культурі” в 5-9 класах

Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі» регламентується наказом №473 від 01.09.2014 р. «Про організацію дослідно-експериментальної роботи та затвердження звітів про результати дослідно-експериментальної роботи в навчальних закладах міста Києва»

Термін проведення дослідно-експериментальної роботи: вересень 2014 р. – грудень 2019 р.

Науковий керівник:

Бех Іван Дмитрович, директор Інституту проблем виховання НАПН України, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України.

Відповідальний керівник:

Писаренко Любов Іванівна, директор спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 87 імені О. П. ДовженкаГолосіївського  району міста Києва

Об’єктомдослідно-експериментальної роботи є духовно-моральний розвиток учнів 5–9 класів засобами християнських цінностей і традицій української культури.

Предметомдослідно-експериментальної роботи є зміст, форми і методи духовно-морального розвитку учнів основної школи.

Мета дослідно-експериментальної роботи полягаєу сприянні формуванню цілісної, духовно зрілої особистості громадянина України шляхом пізнання й засвоєння учнівською молоддю багатовікових надбань національної та світової духовної культури під час опанування курсу «Християнська етика в українській культурі».

Координатор експериметальної діяльності школиЧуба Олена Володимирівна, заступник директора з виховної роботи.

ang