Предметні олімпіади

olympiad_course

 

Переможці предметних олімпіад 

у 2015-2016 навчальному році 

 

 

 Переможці ІІ (районного) етапу олімпіади  з української мови і літератури

Місце клас Прізвище, ім’я,  по батькові учня Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
ІІІ 7 Федорченко Марія Максимівна Герасименко Віра Вікторівна
І 8 Дорощук Ольга Володимирівна Герасименко Віра Вікторівна

 Переможців ІІ (районного) етапу олімпіади з історії

Місце Клас Прізвище, ім’я, по батькові учня Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
ІІІ 8 Дорощук Ольга Володимирівна Вакуленко Іван Іванович

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіади із зарубіжної  літератури

Місце Клас Прізвище,ім’я, по батькові учня Прізвище, ім’я, по батькові учителя
ІІ 10 Толяренко Мирослава Олегівна Галкіна Наталія Віталіївна
ІІ 10 Бедрик Марта Юріївна Галкіна Наталія Віталіївна

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіади  з російської мови та  літератури

Місце Клас Прізвище,ім’я, по батькові учня Прізвище, ім’я, по батькові учителя
ІІІ 10 Толяренко Мирослава Олегівна Галкіна Наталія Віталіївна

Переможці ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

Місце Клас Прізвище, ім’я, по-батькові  учня Прізвище, ім’я, по-батькові учителя
ІІ 10 Осипова Олександра Андріївна Палій Галина Миколаївна

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіади з біології

Місце Клас Прізвище, ім’я, по-батькові  учня Прізвище, ім’я, по-батькові учителя
ІІІ 8 Дорощук Ольга Володимирівна Теслюк Лариса Петрівна
ІІІ 8 Марценюк Кирило Анатолійович Теслюк Лариса Петрівна
II 9 Чуба Святослав В’ячеславович Теслюк Лариса Петрівна

Переможці  ІІ (районного) етапу олімпіади з географії

Місце Клас Прізвище, ім’я, по-батькові  учня Прізвище, ім’я, по-батькові учителя
ІІ 8 Дорощук Ольга Володимирівна Гентош Ольга Анатоліївна
ІІ 8 Марценюк Кирило Анатолійович Гентош Ольга Анатоліївна

Підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:  

Дорощук Ольга – диплом ІІІ ступеня.

 Переможці ІІ (районного) етапу олімпіади з хімії

Місце Клас Прізвище, ім’я, по-батькові  учня Прізвище, ім’я, по-батькові учителя
ІІ 8 Дорощук Ольга Володимирівна Сінельник Павло Юхимович
ІІІ 8 Марценюк Кирило Анатолійович Сінельник Павло Юхимович

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіади з образотворчого мистецтва

Місце Клас Прізвище, ім’я, по-батькові  учня Прізвище, ім’я, по-батькові учителя
ІІІ 6-Б Маруда Ірина Сергіївна Целіщева Надія Іванівна
ІІІ 6-Б Вичужина Вероніка Ігорівна Целіщева Надія Іванівна

ол